trampoline Park

 • Model: Playground Indoor
 • Size: Customized
 • Materiali: rrjetë elastike, PVC, kornizë çeliku
 • Perdorimi: Shopping Mall, supermarket, turistik, parqet temë dhe kështu me radhë
 • Përshkrim

  Produkt Tags

  Park Trampoline ka një gamë të gjerë të udhëtarëve, duke përfshirë të dy fëmijët dhe të rriturit. 4 Format kryesore të parkut trampoline janë gjykata kryesor (jump pagesë), Zona Foam (stil i lirë hedhur në në gropë shkumë), Dodge-top, Sky slam.
  Ju mund të argëtohen dhe për të ndërtuar trupin tuaj në të njëjtën kohë.
  Ejani në Prodigy Amusement për më shumë këshilla dhe harton ...

  Produkte Detail 

  3 2 1

 • hetim Frame

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !