Playground Equipment

 • Model: Playground Indoor
 • Size: Customized
 • Materiali: PVC, kornizë çeliku, tekstil me fije qelqi
 • Perdorimi: Shopping Mall, supermarket, turistik, parqet temë dhe kështu me radhë
 • Përshkrim

  Produkt Tags

  Me zhvillimin e shoqërisë, komplekset e reja tregtare, qendrat ndërkombëtare dhe vendore pazar, qendra tregtare dhe supermarkete kanë hyrë në epokën e biznesit experiential. Playground Equipment Amusement dizajn Prodigy dhe të zhvilluar është për të përmbushur këto nevoja të reja.
  Ne i ndihmojmë klientit tonë për të ndërtuar parkun shtëpie me sa më shumë projekte të jetë e mundur në vend të caktuar, në mënyrë që fëmijët dhe prindërit e tyre do të vizitojnë atë në mënyrë të përsëritur dhe të argëtohen.
  Dizajn të lirë me 3D renderings efekt ofron një pamje për menaxherët e produktit të zgjedhur pajisjet e lojrave effortlessly, gjithashtu ata mund të shohin se çfarë park tyre shtëpie duket si para se të prodhimit.
  Prodigy Amusement është gjithmonë e angazhuar për të siguruar një eksperiencë të këndshme dhe bashkëpunuese.

  Produkte Detail 

  2-3 2-2 2

 • hetim Frame

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !