Park ritëm udhëtim të ri Mini anije pirate

 • Model: STPS-12
 • Kapaciteti: 8-12 P
 • Fuqia: 1.5KW
 • Tension: 380V
 • Përshkrim

  Produkt Tags

  Luksoze Carousel Ride krijuese përdor dizajnin kurorën mbretërore, është jo vetëm një Ride carousel, por vetë tërheqje.
  Features:
  Ky udhëtim aeroplan është një pajisje e re e nxehtë dëfrim në 2018.1.Up dhe poshtë rotacionit, vetëkontrolli qitje function2.Interactive games për të lejuar pasagjerët të luajtur ndriçim merrily3.Gorgeous, muzikë dinamike, jo-venitje dhe painting4.Subjects qëndrueshme dhe ngjyra mund të të customizedWant të dini më shumë

  Produkte Detail 

  2 3  1

  Detail teknike

  kod

  Sipërfaqja Diametri

  lartësi

  kapacitet

  shpejtësi

  pushtet

  tension

  JX-1806

  10m

  6m

  32 P

  i rregullueshëm

  12kw

  380V

 • hetim Frame

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !