Miliona Ball gropa

 • Model: Playground Indoor
 • Size: Customized
 • Materiali: PVC
 • Perdorimi: Shopping Mall, supermarket, turistik, parqet temë, ngjarjet dhe kështu me radhë
 • Përshkrim

  Produkt Tags

  Aktiviteti që të dy të rriturit dhe fëmijët duan të luajnë është Miliona Ball gropa!
  Ai përbëhet nga luajnë thjeshtë të butë, inflatables, slides mëdha dhe miliona topa ngjyra, të përdorura në vende si qendrat tregtare, supermarkete, vendpushime, parqet temë, ngjarjet dhe kështu me radhë.

  Produkte Detail 

  4 3-2 2-2

 • hetim Frame

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !