Indoor Playground vë për Shitje

 • Model: Playground Indoor
 • Size: Customized
 • Materiali: PVC, kornizë çeliku, tekstil me fije qelqi,
 • Perdorimi: Shopping Mall, supermarket, turistik, parqet temë dhe kështu me radhë
 • Përshkrim

  Produkt Tags

  Prodigy Amusement është e lartë një prodhues nga shesh lojërash shtëpie në Provinca Henan. Ne furnizimit me cilësi të lartë grupe shtëpie shesh lojërash për shitje me ide të reja, harton në modë, dhe punëtori moderne të prodhimit.
  Renderings 3D do të ofrohet falas për ju dhe klientit tuaj për të zgjedhur grupe shtëpie shesh lojërash para se të prodhimit, ju gjithashtu mund të ketë një pamje të qartë të parkut tuaj të ardhshëm shtëpie në kompjuter ose skajet celular.

  Produkte Detail 

  3-3 3-2 2-2

 • hetim Frame

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !