Kapaciteti i prodhimit

Fabrika Informacion

Fabrika Size: 55.000 metra katrore
Fabrika Vendodhja: Prodigy Zona Industriale, Zhengzhou City, Provinca Henan, China
Nr i linjave të prodhimit: 10
Prodhim kontratës: OEM / ODM, Park Design, Instalimi Pajisje
Vlera vjetore e prodhimit: US $ 5 milion - US $ 10 milion

Kapaciteti i prodhimit

Emri i produktit

njësitë Prodhuar

Highest Ever

Unit Lloji

(Vitin e kaluar)

Prodhimi vjetor

carousel, karrige fluturues, anije pirate, rides aeroplan dhe kështu me radhë

685

850

Set / Sets

 


WhatsApp Online Chat !