FAQ

Zhengzhou Prodigy Amusement Equipment Co, Ltd

Q. Ku janë fabrika e vendosur në?

A. adresën Factory: të qytetit Zhengzhou, provinca Henan, China

 

Q. Çfarë është termi pagesa kompania juaj?

Pagesa A.: depozitë 30%, dhe të paguajnë bilancin para se të dërgesës.

 

Q. Cili termi Pagesa Ne e pranojmë?

Termi pagesës A. pranuar: T / T, L / C, Paypal, Western Union, Money Gram, Ruajtje dhe kështu me radhë.

 

Q. Çfarë mund të bëjmë për instalimin?

A. Rreth Instalimi: fotot e instalimit dhe video do të ofrohen, ne gjithashtu mund të ju dërgojë inxhinier tonë nëse needed.but tarifës udhëtimit për teknikët tanë, duke përfshirë Visa, bileta vajtje-ardhje, transportin lokal, strehim, dhe ushqimi duhet të përballohen nga blerës

 

Q. Sa kohë është koha juaj e garancisë?

A. Koha Garanci: 12 muaj pas instalimit

 

Q. Sa ditë për Big kohës së prodhimit lavjerrës?

A. Koha e prodhimit: 2 muaj

 

Q. Çfarë është parimi kompania juaj?

A. Company Besimi: Kompania jonë gjithmonë rrinë në objektiv të kualitetit të lartë, besim të mirë, markë unike dhe zhvillimin afatgjatë.

 

Q. Sa Rides ne kemi në magazinë tani?

A. Ajo që kemi në magazinë tani: kalë carousel, tren mini, anije pirate, udhëtim filxhan çaj, lavjerrës madhe, udhëtim lartë tjerr. Ne mund të anijeve për ju menjëherë nëse doni.

 

Q. Sa vende ne kemi eksportuar në?

A. Ne kemi dërguar rides tonë në Rusi, Turqi, Irak, Sudan, Algjeri, Afrika e Jugut, Kamerun, Dubai, Meksika, Kili, Peru, etj, më shumë se 25 vende.


WhatsApp Online Chat !