Rreth nesh

01

Lloji i biznesit  Prodhues, Kompania Trading
vend  Henan, China (Mainland)
Produktet kryesore  Rides reja, carousel, karrige fluturues, anije pirate, timon Ferris, makinë parakolp, tren turistik, avion vetë-kontrollit, udhëtim disko, lavjerrës i madh, Ballon samba, kërcejnë kangur, kërcejnë bretkocë, oktapod, filxhan kafe dhe rides të tjera të rradhës.
totalit të të punësuarve  201 - 300 persona
Të ardhurat totale vjetore një US $ 5 milion - US $ 10 milion
Viti Krijuar 1999
Top 3 Markets    Tregun e brendshëm 46%
Azia Jugore: 11.5%  
Mid East 8.11%
Certifikatat  BV, CE, SGS, CO, dhe kështu me radhë

Zhengzhou Prodigy Amusement Equipment Co, Ltd , është një specialist në planifikimin e lojrave përgjithshëm, dizajn pajisje dëfrim dhe prodhimit. Ne jemi një anëtar i IAAPA dhe Kina Amusement Shoqata Machine. Produktet tona kryesore përfshijnë rides të reja, carousel, karrige fluturues, anije pirate, timon Ferris, makinë parakolp, tren turistik, avioni vetë-kontrollit, udhëtim disko, lavjerrës i madh, Topi samba, kërcejnë kangur, kërcejnë bretkocë, oktapod, filxhan kafe dhe të tjera rrotulluese nget.

E vendosur në qytetin e Zhengzhou në Kinë, Prodigy Amusement është një prodhues të drejtpërdrejtë të pajisur me pajisje moderne të prodhimit dhe fuqi punëtore të kualifikuar. Me departamentin e fuqishme projektimin, R & D qendër, punëtori tekstil me fije qelqi, punëtori mekanike, seminar Soft Play, Departamenti i Kontrollit të Cilësisë, qendra Menaxhimi Operacioni, pas shitjes Repartin e Shërbimit, pjesë këmbimi depo dhe kështu me radhë, kjo është se si ne të sigurojë pajisje të kualifikuar dhe të bëjnë fitime të mëdha për klientët tanë nga Franca, Algjeria, Uzbekistani, India, Irani, Mongolia, Brazili, Filipinet, Iraku, Afrika e Jugut, Indonezia dhe shumë vende të tjera.

Prodigy Amusement është i famshëm për tekstil me fije qelqi mjeshtërinë e saj, cilësia është e kontrolluar nga fillimi i skulpturës, myk në pikturë. 7 lustrim proces, top markë pikturë makinë, High-grade dhomë bojë, të bëjë ngjyrat shinning dhe produktet e gatshme të qëndrueshme.

Fabrika jonë dhe produktet janë certifikuar me BV, CE, SGS, CO, dhe kështu me radhë. Ne kemi një profesionist R & D ekip për të zhvilluar projektimit dhe kontrollit mekanike të sistemit. Ne mund të ju ndihmojë të kalojë ndonjë certifikatat për tregun tuaj.

Prodigy Amusement është shumë mirënjohës për klientët e vjetër për të zgjedhur produktet tona, dhe shpresojmë që të krijojë një marrëdhënie të favorshme të bashkëpunimit me shumë konsumatorë të rinj. Së bashku, ne do të krijojë më shumë kënaqësi dhe argëtim për njerëzit në të gjithë botën.  

Kapaciteti i prodhimit

Fabrika Informacion

Emri i produktit

Njësitë Prodhuar
(Vitin e kaluar)

Highest Ever
Prodhimi vjetor

Unit Lloji

carousel, karrige fluturues, anije pirate, rides aeroplan dhe kështu me radhë 752 985 Set / Sets

vërtetim

Foto

Certifikimi Emri

certifikuara nga

Shtrirja e biznesit

Në dispozicion Data --- afat të skaduar

CE Testimi Shenzhen BKC Co, Ltd të gjitha rides amusement park 2017/04/17

Certifikimi i prodhimit

Foto

Certifikimi Emri

certifikuara nga

Shtrirja e biznesit

Në dispozicion Data --- afat të skaduar

  patentë State Zyra e Pronës Intelektuale të gjitha rides amusement park 2017/04/17 
  certifikatën e nderit  CAAPA pajisje dëfrim 2016/03/14
  licencës të biznesit Zhengzhou Byroja administrata për industri dhe tregti pajisje dëfrim 2008/05/28 ~ 2068/05/27

Trade Kapaciteti

tregjet kryesore

Totali i të ardhurave (%)

tregun e brendshëm 46%
Azia e Jugut 11.32%
Mid East 8.11%
Azia Lindore 6.69%
Azia Juglindore 3.76%
Afrika 3.66%
Përqindja Export: 41% - 50%
Mode Export: Kemi licencë eksporti
Nr i punëtorëve në Departamentin e Tregtisë: 6-10 People

WhatsApp Online Chat !