• overall
 • plannin
 • 20180803142848

Rreth nesh

Zhengzhou Prodigy Amusement Equipment Co, Ltd, është një specialist në planifikimin e lojrave të përgjithshëm, të përqëndrohet në projektimin e pajisjeve dëfrim dhe prodhimin që nga viti 1999. E vendosur në qytetin e Zhengzhou, Henan Province, China, Prodigy Amusement mbulon një sipërfaqe prej 55 , 000㎡ dhe kanë më shumë se 300 punonjës.

 • ndëryjor Return
  14/07/18

  ndëryjor Return

  "Në botën e ardhshme, Toka është pushtuar nga specie aliene. Për të ruajtur tokën, Mbretëria Prodigy shpikur një zog mekanike për të ruajtur tokën. Ato janë fleksibël në lëvizje dhe të fuqishme në luftime. Pas një ashpër ...
  Lexo më shumë
 • Prodigy Flying Saucer
  14/07/18

  Prodigy Flying Saucer

  Item Code: JX-1805 Diametri: 8.5 milion Lartësia: 5.3M Pasagjerët: 20 Voltage: 380V Fuqia: Subjests 13kw dhe ngjyra mund të personalizohet.
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat !