Контактирајте не

Женгжу Продиџи Забавен Опрема CO., Ltd.

Контакт: Ирина (менаџер за продажба)

Телефон: 0086-371-8653 3711

Мобилен телефон: 0086-151 3716 5828

Факс: 0086-371-6897 6788

WhatsApp: 0086-151 3716 5828

Е-пошта: info@prodigy-rides.com

Адреса: Продиџи група Inductrial зона, Женгжу Сити, провинција Хенан, Кина.


WhatsApp Online Chat !