• overall
 • plannin
 • 20180803142848

за нас

Женгжу Продиџи Забавен Опрема копродукции, Ltd е специјалист на игралиште севкупното планирање, се фокусира на дизајнот и производство на забавни опрема од 1999 година се наоѓа во градот Женгжу, Хенан, Кина, Продиџи Забавен зафаќа површина од 55 , 000㎡ и имаат повеќе од 300 вработени.

 • меѓуѕвездениот враќање
  14/07/18

  меѓуѕвездениот враќање

  "Во идниот свет, Земјата е нападната од вонземјани. Да се ​​спаси земјата, Продиџи Кралство измислил механички птица да се спаси земјата. Тие се флексибилни во движење и моќна во борбите. По жестока ...
  Прочитај повеќе
 • Продиџи летечка чинија
  14/07/18

  Продиџи летечка чинија

  Точка Код: JX-1805 Дијаметар: 8.5m Висина: 5,3 патници: 20 Напон: 380V Моќност: 13kw Subjests и бои може да се изменуваат.
  Прочитај повеќе
WhatsApp Online Chat !